אודות
שמי יניב קרניאל ואני מטפל הוליסטי בעיסוי משולב באקופרסורה ובמגוון שיטות נוספות.

אני מתמחה בעיסוי הוליסטי משולב אקופרסורה, ברפלקסולוגיה וברייקי.

בגיל 22 למדתי רפלקסולוגיה במכללת רידמן אצל אילן ארבל, שלימד אותי להסתכל על האדם כמכלול ( גוף, נפש ורוח ), גישה שהביאה  אותי לעולם ההוליסטי של הרפואה המשלימה .
עם תום לימודי עבדתי אצל רות לוי, מטפלת ברפואה סינית,  ונחשפתי לעולם הרחב של תחום זה ולעזרה שניתן להושיט לאנשים.
 בשלב הבא, למדתי עיסוי הוליסטי משולב באקופרסורה במכללת צבר אצל אודי לישא מומחה לעיסוי ושימשתי כאסיסטנט שלו להמשך לימוד והתעמקות בתחום במשך כשנה.
בשנה האחרונה סיימתי בהצלחה לימודי רייקי 1+2 במכללת מדיסין, שם אני משלים בימים אלה לימוד הילינג.

על מנת להעשיר את ארגז הכלים שלי והתועלת שאני יכול להביא ללקוחותיי, השלמתי בהצלחה קורס לדעת לגעת על פי שיטתו של אברהם ליפשיץ, שעוסק במהות האדם, ונותן לי אפשרות להבין לעומק גם תהליכים נפשיים שעוברים על המטופלים שלי ומשפיעים על מצב בריאותם.

החל משנת 2004 אני מטפל באנשים ומוצא סיפוק גדול בשיפור איכות החיים של המטופלים שלי.

אני מתמחה בהורדת מתחים, הפגת לחצים, שיחרור שרירים תפוסים והקלה במיגרנות וגם במניעת עייפות – תופעות לוואי של האינטנסיביות הבלתי נגמרת של החיים המודרניים: לחצים כלכליים, מתחים ולחצים ממקום העבודה, לחצים בזוגיות ובהורות.

ברמות לחצים בהם אנחנו חיים, אין פלא שהלחץ בסוף משפיע עלינו בתופעות פיזיות, ובמרפאה שלי אני משתמש במיטב הכלים כדי לנטרל ולשחרר את הגוף מלחצים אלה.

את הטיפול אני מתחיל במילוי שאלון אבחון מקיף, בעזרתו אני לומד על ההסטוריה הרפואית של המטופל ועל גורמי המתח בחייו.
לאחר ביצוע המיפוי, אני מכין תוכנית טיפול לבעיה ממנה סובל המטופל, ולא לסימפטומים שבגללם הגיע אלי.
הטיפולים שלי נועדו :להורדת רמות מתחים ולחצים, להקלה בכאבי ראש ומיגרנות, לפתור בעיות במערכת העיכול, לטיפול בכאבי גב, עייפות ואיזון לחץ דם.

המיגוון הרחב של הטכניקות שלמדתי, עוזר לי להתאים את שיטת הטיפול המתאימה לכל מקרה לגופו ואף לשלב בין הטכניקות השונות, הכל כדי להקל כמה שניתן על המטופל ולהחזירו לשיגרת חייו במצב מיטבי ככל הניתן.

את הטיפולים אני מבצע בקליניקות פרטיות בחיפה ובקרית מוצקין או בבית הלקוח על פי דרישה ובהתאם לצורך.